WESTRON Partners

Previous slide
Next slide

VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV A BYTOVÝCH JADIER

Ponúkame široký sortiment profesionálnych služieb v oblasti stavebníctva na základe dlhoročných skúseností a znalostí. vykonávanie stavebnej činnosti všetkého druhu v rôznych etapách vyhotovenia (búranie starých stavieb, príprava pozemkov na stavbu, dokončovacie stavebné práce, výkop základov, úpravy terénu, drenážne žľaby atď.

REKONŠTRUKCIA DOMOV A BYTOVÝCH JADIER

Jadrá v starých panelových bytoch sú často už v dezolátnom stave, umakart je zodratý či plesnivý, rovnako aj rozvody či kanalizácia. Predstavu užívateľa o dispozičnom a materiálovom riešení obnoveného bytového jadra je potrebné skĺbiť s možnosťami stavebnej sústavy, požiadavkami noriem a hygienických predpisov v spracovaní projektovej dokumentácie.

ZATEPĽOVANIE FASÁD

Výhodou zateplenia domu ja v prvom rade úspora energie – zníženie úniku tepla a šetrenie výdavkov za vykurovanie v dlhodobom horizonte. Sprievodným efektom zateplenia je jeho funkcia zábrany prehrievania stien v letných horúčavách, zdravšie prostredie, estetický aspekt aj ochrana obvodovej konštrukcie.

SADROKARTÓNOVÉ PRÁCE

Ich výsledkom je krásny a moderný vzhľad miestností. Hlavné výhody sádrokartonu sú tvarovateľnosť, pevnosť, jednoduché rezanie, dlhá životnosť, izolačné vlastnosti, rýchla inštalácia, dokonca existujú aj sádrokartonové dosky, ktoré sa dajú využiť aj vo vlhkých alebo vonkajších priestoroch.

KLADENIE ZÁMKOVEJ DLAŽBY

Dlažba sa zvykne realizovať na záver stavby, aby sa neznečistila počas prác. Tie zvyknú rodinný rozpočet vyčerpať natoľko, že úprava exteriéru sa realizuje akoby len z povinnosti. Pritom práve okolie domu je to, čo upúta návštevníka aj okoloidúceho ako úplne prvé. dlažba musí vydržať čo najdlhšie. Je to investícia ako každá iná a časom sa vám rozhodne vráti.

ZEMNÉ PRÁCE

Práce na stavenisku, pri ktorých sa rozpája zemina, resp. súvisia s jej pohybom po stavenisku. Pozostávajú z prípravných, hlavných a dokončovacích prác. Medzi prípravné práce patrí zakladanie staveniska a jeho prieskum. Pred samotným začatím budovania stavby treba poznať podrobné údaje o zložení základovej pôdy pomocou geologického a hydrogeologického prieskumu.